Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkaz lidu

18. 3. 2007

Zdařbůh, lide!

Zdraví Tě KlaCKovský písálek Jou, doufám, že o mně ještě nic nevíš, jestli jo, tak tomu nevěř, jsou to jen výmysly závistivých pomlouvačů(no, rozhodně většina z toho:).

Ale teď skoro vážně. Možná si někteří za tu dlouhou dobu existence KlaCKu všimli, že se něco děje - tu a tam nějaká životu nebezpečná dílna, občas koncert kapel pochybných názvů, prostě kultura jak má být. Jen bych chtěl připomenout, že se vůbec nemusíš stydět účasti takových zavádějících akcí, jako byl třeba Seminář o fundrisingu, protože buď je tam neskutečná sranda, nebo to je užitečné do budoucnosti, někdy dokonce užitečná sranda a srandovní užitek, ale to už záleží na Tobě, každopádně stojí to za návštěvu:).

Jak již bylo řečeno naší obětavou Brébofkou, jež se samou starosti pro KlaCeK může roztrhat (myslím KlaCeK jako tuhle organizaci, ne něco jiného, Ty chlípníku!), 30.3. bude ve známé knajpě Vatikán další fesťák, jak to tak vypadá hlavně v duchu punku, ale to neznamená, že se tam nepunkeři budou nudit, pořad je k dispozici bar:) Dělám si legraci, jsme kulturní podnik a k chlastu nepotřebujeme zábavu. Teda obráceně, k zábavě nepotřebujeme chlast… neřeš. Takže v pátek od sedmi večer se tam vyskytni, ať se taky pobavíš.

Poslední maličkost, jestli to ještě stihneš, tak se pozeptej na ten tanečně-pohybový víkend na gymplu, aspoň nějak vybiješ svou energii, namísto gaučování u televize, knajpování s korbely piva nebo bezduchých keců s kámoškami:) Ne, promiň, to nemyslím vážně, ale na tu dílnu se koukni, aspoň na pár minut.

Tak jsem Ti vylil své srdce, takže do toho tekutého bordelu nešlápni, zasviníš si boty. Zatím zdarec a necucej palec,

jou

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(weru_, 29. 3. 2007 21:31)

hezkej článek:D doufám, že se tam uvidíme:-) Tvoje kamarádka z redakce w_e_r_u :-))